Одесские штучки

В Одесі виявили підпільні парфумерні фабрики

В Одесі поліція припинила діяльність мережі підпільних «фабрик» із виробництва парфумів. Парфуми під виглядом відомих брендів реалізовували через оптову та роздрібну мережі.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Налагодили нелегальний бізнес 39-річний та 33-річний жителі Одеси. «Фабрики» знаходилися на території промзони поблизу обласного центру.

Для підпільного виробництва організатори орендували кілька приміщень та завезли необхідне обладнання, встановили камери відеоспостереження по периметру цехів. Частина з учасників групи контролювала процес виготовлення, інші — безпосередньо здійснювали розлив та пакування контрафактних парфумів. За попередніми даними, потужності однієї «фабрики» дозволяли виробляти до 1000 флаконів контрафактної продукції щодня.

Також окремі учасники відповідали за реалізацію продукції. Оптовий продаж здійснювався через власні торговельні точки на ринку. Для роздрібної торгівлі запустили рекламу в соцмережах та відправляли замовлення кур’єрською або поштовою службою.

Правоохоронці провели заходи для припинення діяльності підпільних виробництв. У спеціально обладнаних цехах та за місцями проживання фігурантів вилучили компонентів та готової продукції на 100 млн грн. Серед вилученого — 40 тисяч флаконів парфумів з логотипами світових брендів – а це 2 000 літрів — на суму 31 млн грн, 600 літрів гліцерину, 150 літрів спирту, а також поліграфічна продукція для пакування та маркування флаконів, «чорнові записи», спеціальні суміші, обладнання на 38 млн грн. Окрім того, майже 280 тисяч пачок тютюн для кальяну та 702 банки без марок акцизного податку України на загальну суму 31,2 млн грн.

Встановлюється коло причетних осіб та вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

Досудове розслідування здійснюють детективи ТУ БЕБ в Одеській області під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Необычное природное явление наблюдали одесситы

Observan

Одесские полицейские обыскивают подозрительных прохожих

Observan

Зеленский отправляет Шмыгаля на переговоры с МВФ

Observan