Одесские штучки

В Одесі виступить відомий театр

Вистава «Ідеальна зброя пристрасті» від театру «Чорний Квадрат» в Одесі відбудеться 21 вересня 2023 року о 18:00 у Драмтеатрі ім. В.Василька.

Жанр — «любовний настрій». Герої — ми з вами. У цьому спектаклі зрада є. У цьому спектаклі зради немає. Багато зраджують один одному, але перш за все — самим собі.

Вистава про складнощі і про радощі спільного життя. Розуміння і непорозуміння.

Як розповісти коханому, про що розповідати не хочеться? Які «скелети в шафі» живуть у багатьох пар? Що в бажаннях зворушливе і ніжне, а що — смішне і дивне?

Вистава грається тонким, але веселим і смішним стилем. Жирні і пікантні жарти, а також відмінні акторські роботи. Єдине, що може перешкодити зрозуміти цей спектакль — хворобливе ставлення до сексуальної теми.

Новий хіт від авторів вистави «Хто кого хоче?» — Олексія Курилко та Ірини Когут. Колись давно ці етюди жили в різних спектаклях. Але тепер вони зустрілися, щоб вийшло цілісне і «смачне» творіння — смачного!

Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ — це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутне і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили і підтримуємо наших Воїнів!

Квитки тут — https://cherniykvadrat.com/concert.php?id=5128

Слідкуйте за нами в Telegram: https://t.me/ChornKvadrat

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби ЗСУ та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб.

Вистава відбудеться в безпечному форматі в беспосередній близькості до бомбосховища, на випадок повітряної тривоги.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Два депутата одесского горсовета хотят как можно скорее распустить городской и областной советы

Observan

Новоизбранному зампреду Одесского облсовета повысили зарплату

Observan

В Одесской области правоохранители изъяли контрафактного алкоголя на сумму 760 000 гривен

Observan