Одесские штучки

В Одесі виступить відомий театр

Вистава «Секс на пляжі — не тільки коктейль» від театру «Чорний Квадрат» в Одесі відбудеться 18 травня 2023 року о 18:00 в Драмтеатрі ім. В.Василька.
Тихий, ледве чутний шум прибою…легкий морський вітерець надає відчуття свіжості… белозубый мулат підносить Вам «мохито»…м’який шезлонг, відчуття легкості, сонні марення і прокидатися не хочеться, хочеться співати від усвідомлення щастя. Так уявляли собі відпочинок біля моря наші герої, а вийшло… а вийшло, звичайно ж, набагато цікавіше.
Ще не придумали чим зайнятися у відпустці? Дамо пару рад. Пожартуємо сотню жартів. Поржемо над власною недосконалістю.
Приходьте якщо Вам потрібний легка, смішна та добра вистава.
У цій виставі немає нічого важкого і напружуючого. Ми пропонуємо забути усі напруги на роботі, погану погоду і труднощі в особистому житті.
Відпочиньте з нашими відпочивальниками і по-справжньому почистьте свій настрій.
Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ — це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутне і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили і підтримуємо наших Воїнів!
Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби ЗСУ та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб.
Концерти відбуватимуться в безпечному форматі в беспосередній близості до бомбосховищ, на випадок повітряної тривоги.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В городе под Одессой проходит интересный фотоконкурс

Observan

В Одесской области отметили необычный праздник

Observan

В Одесской области уволился крупный чиновник

Observan