Одесские штучки

В Одесі у дитячих садочках запрацювали групи короткотривалого перебування

23 серпня в Одесі почали працювати групи короткотривалого перебування для дітей. Поки таку послугу надають два дитячих садочки в Пересипському та Хаджибеєвському районі. Їх відкриватимуть лише там, де є укриття.

Про це повідомляє директорка департаменту освіти на науки Одеської міської ради Олена Буйневич, передає Українська Служба Інформації.

Кожна родина з бажаючих має до вересня отримати запрошення до такої групи.

«Нагадуємо, що група зовсім не обовʼязково буде у вашому садочку. Шукаємо можливості якнайближче до нього. Відвідування цієї групи не означає, що дитину позбавлять права відвідувати повну групу за наявності місць», – пояснила Олена Буйневич.

Працюють ці групи в двох формах. 3 години на день щодня (без харчування, бо ці години на розвиток, діти просто не встигають зголодніти з дому) або повний день через день чи тиждень через тиждень (з харчуванням). Формат обиратимуть батьки і керівник закладу. З урахуванням потреб і можливостей.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сильнейший пожар в Одессе на территории Межрейсовой базы моряков

Observan

В Раду внесли законопроект о «дематюкации языка»

Observan

Мужчина пострадал во время поножовщины в Одессе

Observan