Одесские штучки

В Одесі у жінки викрали автомобіль

В Одесі громадянин однієї з країн Закавказзя взяв на ремонт у жінки «УАЗ» і не повернув, а жінку почав ігнорувати, уникаючи зустрічей. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Як виявилося, минулої осені, перед поїздкою за кордон, жінка залишила свій «УАЗ» на одному з СТО для здійснення молярно-рихтувальних робіт, а коли повернулася, працівник техобслуговування запевнив її, що ремонт триває, а незабаром перестав виходити на зв’язок. Жінка намагалась розшукати та з’ясувати долю свого автомобіля самостійно, а згодом зрозуміла – без поліції зловмисника не знайде.

Поліцейські встановили, що транспортний засіб, який на час ремонтних робіт перебував у тимчасовому користуванні іноземця, він передав своєму знайомому. У такий спосіб чоловік вирішив погасити борг, який був винен товаришу.

Правоохоронці вилучили автівку вартістю 100 тисяч гривень, її повернуть власниці після проведення всіх необхідних слідчих дій.

Тепер на 59-річного правопорушника чекає обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Житель Одеської області зберігав вдома небезпечні предмети

Observan

Ребенок пострадал на пожаре в Одесской области

Observan

Російський флот готується до масштабних операцій (ВІДЕО)

Observan