Одесские штучки

В Одесі у матері вилучили немовля

В Одесі у закинутій будівлі на Старокиївському шосе, в умовах повної антисанітарії, проживала жінка з двомісячним сином. Правоохоронці вилучили у матері немовля.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Інформацію про жінку з немовлям до поліції надав громадянин, який працює неподалік.

Правоохоронці встановили, що 32-річна уродженка Харківської області без постійного місця проживання, яка переїхала на Одещину декілька місяців тому, народила хлопчика в одному із одеських пологових будинків. Громадянка не мала при собі жодних документів, які б посвідчували її особу, на будь-які обліки в органах влади вона не ставала і дитину в органах державної реєстрації актів цивільного стану не реєструвала.

Зі слів жінки, у закинутій будівлі вона облаштувала місце мешкання, як їй здавалося, придатне для ведення побуту та проживання немовляти. Під час огляду приміщення у ньому панували безлад, антисанітарія, були видимі ознаки зловживання алкогольними напоями. Навіть вікна та двері у закинутій недобудові були відсутні.

Хлопчика у матері правоохоронці вилучили та передали до закладу охорони здоров’я, де він наразі перебуває під наглядом лікарів.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Суворовском районе Одессы ограбили пенсионерку

Observan

В Одессу пытался попасть житель Кыргызстана с поддельными документами

Observan

Одеситів очікують дощові вихідні

Observan