Одесские штучки

В Одесі запустили комфортабельний громадський транспорт

КП «Одесміськелектротранс» випустив трамвай з системою кондиціонування не тільки кабіни водія, а й салону. Його було створено у вагоноремонтних майстернях.
Про це повідомляє Департамент міського господарства Одеської міської ради.

Основою нового красеня став вагон «Татра Т-3» 1978 року виготовлення.
В результаті капітально-відновлювальних робіт з переобладнанням в вагоні встановлено комплект обшивки салону і кабіни водія, транзисторно-імпульсну систему керування тяговим електродвигуном, яка дозволяє знизити витрати електроенергії на 40%, енергоефективне світлодіодне зовнішнє та внутрішнє освітлення, новий пульт керування, зручні сидіння, систему кондиціонування салону тощо.

«Наша системна робота з оновлення рухомого складу продовжується навіть в умовах воєнного часу, і ось черговий етап – випуск першого вагону з системою кондиціювання салону. Стареньку «Татру» не впізнати: збільшена кабіна водія, змінено інтер’єр салону, встановлені камери спостереження, передбачена можливість заряджання гаджетів. Все зроблено з любов’ю», — відмітив Геннадій Труханов.

Кількість місць для сидіння становить — 24, загальна пасажиромісткість -150 осіб.

Строк експлуатації трамвайного вагону продовжено на 10 років.

Він працюватиме на трамвайному маршруті «Північ-Південь» (№7).

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі митник брав хабарі за безперешкодне ввезення товарів

Observan

За неделю в Одессе произошло почти три сотни ДТП

Observan

Одесских водителей предупредили о ситуации на дорогах

Observan