Одесские штучки

В Одесі засудили банду, що підпалювала чужі автомобілі на замовлення

Співробітник одного з підрозділів Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області з метою наживи створив і очолив організовану групу. Чоловіки заробляли, отримуючи замовлення на підпали чужого майна, зокрема транспортних засобів.

У період з листопада 2019 року по червень 2020 року гастролери з Дніпропетровщини за грошову винагороду скоїли підпал трьох елітних авто в Одесі.

Про це повдіомляє пресслужба ОДеської обласної прокуратури.

Ділки ретельно готувались та планували кожен зі своїх злочинів. Відслідковували своїх «жертв» та терпляче вичікували сприятливий момент для доведення свого наміру до кінця.

Внаслідок таких протиправних дій автомобілі було повністю знищено, чим власникам транспортних засобів спричинено збитки на майже 1,8 млн гривень.

Організатору злочину призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі, двом співучасникам – 6,5 та 5 років позбавлення волі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Смертельное ДТП в Балте: ВАЗ сбил 25-летнюю девушку

Observan

Одесским спасателям пришлось бороться не только с огнем, но и с припаркованными авто, которые мешали проезду спецтранспорта

Observan

​​🕵🏿‍♂️Жеман скрывает стоимость покупок и бизнес женыЛюбимый зам Труханова Дмитрий #Жеман рассказывает сказки в своей…

Observan