Одесские штучки

В Одесі затримали посадовця-хабарника

Одного з працівників керівної ланки «Одеського історико-краєзнавчого музею» затримали на гарячому після отримання неправомірної вигоди від підприємця.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

На початку 2023 року фізична особа-підприємець з Одещини, що займається торгівлею харчовими продуктами, звернувся до представника музейної комунальної установи із питанням щодо порядку розміщення на території Меморіалу героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї двох МАФів та майданчика поряд з ними.

Посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, запевнив «клієнта», що вплине на керівництво КУ «Одеський історико-краєзнавчий музей», яке в подальшому укладе з ним договір і підпише його з відповідним підрозділом Одеської обласної ради за грошову винагороду в розмірі 5000 доларів США. Про незаконне вимагання коштів підприємець негайно повідомив правоохоронцям, які затримали фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі еквівалентній 2500 доларів США.

Як речові докази у посадовця вилучили кошти, отримані злочинним шляхом. Тепер йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Украинцам рекомендуют покинуть Китай из-за вспышки коронавируса

Observan

Кросс-культура: Кошмар перед Рождеством. Повелитель Тыкв

Observan

В Одессе неизвестные поживились 36 кустами можжевельника из сквера «За мир»

Observan