Одесские штучки

В Одесі затримали шахрая, який торгував неіснуючими автомобілями

Шахрай з Одеси продавав в Інтернеті неіснуючий автомобіль. Від дій правопорушника постраждало дві особи, які загалом перерахували зловмиснику дев’ять тисяч гривень за транспортування транспортних засобів, які вони так і не отримали.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Житель Одеси, який має судимості за майнові злочин та злочини проти життя особи, розмістив оголошення на профільній інтернет-платформі про продаж автомобіля «ВАЗ» з посиланням на фотознімок, який завантажив із цього ж сайту. На повідомлення відгукнулась жителька Полтавської області. Завіривши жінку в готовності здійснення угоди, зловмисник почав «викачувати» з неї гроші. Полтавчанка двічі перерахувала чоловіку на його прохання трохи більше тисячі та майже півтори тисячі гривень нібито на транспортування ТЗ із Львівської області. Втретє жінка переслала зловмиснику чотири тисячі гривень на ремонт автомобіля, який в дорозі нібито зламався.

Також поліцейські з’ясували, що в аналогічний спосіб зловмисник ввів в оману 39-річного одесита, в якого «за перевезення легковика з Полтавщини» виманив дві тисячі гривень. Чужі кошти правопорушник перевів у готівку та витратив.

Тепер 44-річному правопорушнику загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі затримали серійного крадія

Observan

Бунтующую тюрьму в Одессе ликвидируют: ее территория может уйти под застройку

Observan

В Одессе будут соревноваться юные яхтсмены

Observan