Одесские штучки

В Одесі затримали шпигуна, який маскувався під співробітника благодійного фонду

Зловмисник розвідував позиції Сил оборони на території Одеської області.

Діючи під прикриттям, одесит об’їжджав територію міста, де намагався виявити ключові укріпрайони та інші місця базування підрозділів ЗСУ.

Також ворога цікавили ймовірні маршрути переміщення українських військ у напрямку південного фронту.

Вже відомо, що шпигуна звуть Андрій Дрямов. Він є очільником благодійної організації “Спарта”, яка ще до війни привернула увагу правоохоронців. Представники цієї організації їздили містами України, співали пісні та збирали допомогу нібито для хворих дітей. Проте за Дрямовим у судовому порядку визнали борг понад 200 тисяч гривень, тож куди йшли гроші від “благодійності” – питання відкрите. Також Дрямов був членом овідіопольської парторганізації забороненої партії "опзж".

З початком війни він влаштувався водієм у міжнародну благодійну організацію, щоб без підозр їздити містом та шукати ключові укріпрайони та місця базування Збройних сил України. Також він знімав пересування військової техніки.

За даними слідства, до цього він співпрацю з росією з 2014 року, проводячи бурхливу діяльність у проросійських організаціях. Але після провалу "російської весни" у нашому регіоні куратори перевели його у режим очікування. Під час обшуку у зрадника знайшли протитанкові гранати.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

С начала июня в Черном море вводя запрет на вылов креветки и мидии

Observan

Одесситам предложат востребованные вакансии

Observan

Знаменитый военный трофей на центральной площади Одессы

Observan