Одесские штучки

В Одесі зловмисники привласнили чужу квартиру

Житель Одеси та його знайома з Подільська Одеської області привласнили державну нерухомість вартістю 1,5 млн гривень. Зловмисники у незаконний спосіб набули право власності на квартиру в Одесі, що належала місцевій територіальній громаді.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Квартира на час скоєння злочину знаходилася під захистом держави, адже її власники померли і не мали спадкоємців. Володіючи цією інформацією, 51-річний одесит, який у минулому підтримував стосунки з власниками нерухомого майна, вирішив ним заволодіти. Для реалізації свого злочинного плану він залучив 60-річну подільчанку, яка за 4000 доларів США погодилася за допомогою сфальсифікованих документів оформити на себе житло і віддати чоловіку.

З допомогою сторонніх осіб жінку було забезпечено підробленими свідоцтвом на право власності, технічним паспортом та розпорядженням приватизації квартири, після чого її переоформили на чоловіка під виглядом купівлі-продажу. Ставши власником оселі, зловмисник почав здавати її в оренду.

В рамках розслідування кримінального провадження на нерухомість був накладений арешт.

За скоєне зловмисникам загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситам рассказали о нововведениях программы медгарантий в этом году

Observan

Разыскиваемую преступницу задержали под Одессой

Observan

По Одеській області знову стріляли ракетою

Observan