Одесские штучки

В Одесі змінилась захворюваність на гості кишкові інфекції

За інформацією Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі за минулий тиждень знизилася на 25,9%, порівняно з попереднім тижнем. Всього за останній тиждень на гострі кишкові інфекції захворіли 140 одеситів, з яких 67,1% склали діти віком до 17 років.

Згідно з факторним аналізом, більшість випадків захворювань пов’язані із вживанням баштанних культур, немитих ягід, овочів і фруктів, готових домашніх страв із порушенням технології приготування і зберігання, а також із порушенням правил догляду за дітьми.

Триває моніторинг циркуляції холерного вібріона в об’єктах довкілля, а також обстеження хворих із розладами шлунково-кишкового тракту на холеру. Протягом тижня досліджено 12 проб із зовнішнього середовища, з яких: морська вода — 9 проб, стічні води — 3 проби.

За результатами досліджень морської води, загалом виділено 5 холероподібних вібріонів на пляжах: «Аркадія», «Дача Ковалевського», 10-а та 16-а станції Великого Фонтану. Вони не є збудниками холери, але можуть спричиняти кишкові інфекції. Результат досліджень проб стічної води негативний. Також за тиждень обстежено на холеру 132 хворих з розладами шлунково-кишкового тракту, всі з негативним результатом.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области поймали группу подпольных дровосеков

Observan

В Одессе появились новые муралы с котами (ФОТО)

Observan

Молдова направила МИД Украины ноту с просьбой повлиять на одесские власти

Observan