Одесские штучки

В Одесі зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції

За інформацією Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі за минулий тиждень зросла в 1,8 раза, порівняно з попереднім тижнем.
Всього за останній тиждень на гострі кишкові інфекції захворіли 198 одеситів, з яких 71,7% склали діти віком до 17 років.

Згідно з факторним аналізом, більшість випадків захворювань пов’язані із вживанням немитих овочів і фруктів, готових домашніх страв із порушенням технології приготування і зберігання, молочних і м’ясних продуктів, придбаних на стихійних ринках, а також із порушенням правил догляду за дітьми.

Триває моніторинг циркуляції холерного вібріона в об’єктах довкілля, а також обстеження хворих із розладами шлунково-кишкового тракту на холеру. Протягом тижня досліджено 12 проб із зовнішнього середовища, з яких: морська вода — 9 проб, стічні води — 3 проби.

За результатами досліджень морської води, загалом виділено 9 холероподібних вібріонів на пляжах «Ланжерон», «Аркадія», 10-а та 16-а станції Великого Фонтану. Вони не є збудниками холери, але можуть спричиняти кишкові інфекції. Також за тиждень обстежено на холеру 189 хворих зі розладами шлунково-кишкового тракту, всі з негативним результатом.

Для проведення моніторингу питної води в Одесі досліджено по 12 проб на санітарно-мікробіологічні та санітарно-хімічні показники. Усі проби відповідали нормам.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе прохожие помогли задержать серийного грабителя

Observan

В ближайшие дни в Одессе немного похолодает

Observan

Минздрав и МИД призывают украинцев воздержаться от поездок в Китай

Observan