Одесские штучки

В одеській багатоповерхівці обікрали квартиру

З квартири багатоповерхівки, що на проспекті Добровольського в Одесі, чоловік викрав більше шести тисяч доларів США та коштовності на суму близько двохсот тисяч гривень. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Як виявилося, зловмисник, побачивши на сходах літню жінку, яка поверталася додому, представився сусідом і заявив, що вона його заливає. Та впустила громадянина в оселю і на його прохання дала 500 гривень нібито на придбання матеріалів для полагодження несправної труби. Насправді то був лише привід для правопорушника, щоб прослідкувати, звідки господиня буде діставати кошти. Надалі, вдаючи з себе фахівця, який знається на сантехніці і усуває несправність, чоловік відволік увагу 76-річної жінки і непомітно викрав з сімейного сховку гроші та цінне майно. Їх відсутність потерпіла помітила, коли «сусід» пішов.

Правоохоронці затримали чоловіка в одній із крамниць у центрі міста, коли він витрачав здобуті злочинним шляхом гроші на брендові гаджети.

44-річний фігурант – уродженець Донеччини, який кілька місяців тому оселився в Одесі. У чоловіка правоохоронці вилучили викрадені гроші та частину коштовностей. Місцезнаходження ще частини викраденого майна поліцейськими встановлюється.

Тепер правопорушникові загрожує від пʼяти до восьми років тюремного ув’язнення.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессу едут представители республики Kadebostany

Observan

Из-за жары в Одесской области ограничили движение фур

Observan

Смертельный пожар в Одессе: погибли восемь человек

Observan