Одесские штучки

В одеській міській лікарні відкрили паліативне відділення

В Одесі відкрито паліативне відділення на 30 ліжок терапевтичного профілю в міській лікарні №5 на Лідерсовському бульварі. Для пацієнтів створені комфортні умови в маломісних палатах.

Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради.

Паліативну допомогу пацієнтам з важкими невиліковними хворобами надають мультидисциплінарні команди, до яких залучатимуть терапевтів, неврологів, хірургів, кардіологів, офтальмологів, ендокринологів, отоларингологів, лікарів з фізичної та реабілітаційної медицини. Також у разі потреби пацієнти та їх родичі зможуть отримати соціальну, психологічну та духовну підтримку. У відділенні працює лабораторія, обладнана сучасною апаратурою.

Направлення на ліжка паліативної терапії міської лікарні №5 здійснюється сімейними лікарями відповідно до затвердженого переліку медичних показань у разі неможливості надання паліативної допомоги пацієнту вдома.
Крім цього, на базі консультативно-діагностичної поліклініки міськлікарні №5 створено мобільну бригаду для надання паліативної допомоги пацієнтам на дому.

Усі послуги надаються безкоштовно в межах державної програми медичних гарантій відповідно до угод з Національною службою здоров’я України.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Два района Одессы остались без воды: подачу водоснабжения обещают восстановить к вечеру

Observan

Из-за аварии жители города под Одессой на весь день остались без воды

Observan

Одессаоблэнерго вошла в ТОП-100 рейтинга крупнейших налогоплательщиков Украины

Observan