Одесские штучки

В Одеській області блокували ще одну корупційну схему на кордоні

За даними досудового слідства, керівництво  одного з митних постів Одеської митниці та відділу прикордонної служби одного з прикордонних загонів Південного РУ ДПСУ систематично вимагали та отримували гроші від паломників одного із напрямів юдейської течії, які відвідують релігійні місця в Україні. 

Схема була доволі простою, але стала актуальною після повномасштабного військового вторгнення рф та закриття повітряного простору України для цивільних перевезень. 

Посадовці контрольно-пропускного пункту умисно і безпідставно затягували проходження іноземцями митного та прикордонного контролю під час їх виїзду до Молдови: «ретельно» перевіряли документи, особисті речі, транспортні засоби тощо. У такий спосіб зловмисники примушували до сплати хабарів, усвідомлюючи що затримка на кордоні призведе до запізнення на літак. Вартість безперешкодного перетину кордону  одного транспортного засобу сктановила від 150 до 500 доларів США. 

Оперативники спецслужби задокументували декілька епізодів протиправної діяльності. 

Співробітники СБУ затримали одного з організаторів схеми – старшого зміни головного державного інспектора Управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Одеської митниці після отримання чергового хабара. У фігуранта виявлено значну суму готівки у різній валюті. 

Для отримання доказів протиправної діяльності правоохоронці провели ряд обшуків в службових приміщеннях митного посту та відділу прикордонної служби, а також за місцями проживання фігурантів провадження. Наразі вирішується питання щодо затримання інших фігурантів за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та подальше повідомлення про підозри за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх учасників корупційної схеми.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Нетрезвого лодочника задержали в Одесской области

Observan

Одесские коммунальщики провели текущий ремонт путепровода возле автовокзала

Observan

Порт Черноморск под Одессой в первом полугодии 2019 года значительно нарастил перевалку грузов

Observan