Одесские штучки

В Одеській області чоловік тиждень ґвалтував племінника

На Одещині чоловік  забрав малолітнього племінника на літо в свій будинок, де жив з дружиною та власними дітьми, і тиждень його гвалтував. Чоловік зміг запевнити хлопчика з легкою розумовою відсталістю, що такі стосунки нормальні. 

Про це стало відомо з вироку Біляївського райсуду, повідомляє Українська Служба Інформації.

За тиждень матері хлопчика зателефонували сусіди чоловіка та попросили забрати сина, адже вони помітили дивні стосунки між малим племінником та дядею. Інші діти в селі розповіли, що у хлопчика з’явився телефон, який дядя подарував йому за те, що торкається інтимних місць. Також сусіди помітили, що чоловік постійно возить хлопчика на відпочинок до Одеси, але не бере свою родину, а потім публікує незвичні фото цього відпочинку.

Мати приїхала, щоб забрати хлопчика та поговорити з братом. Чоловік вийшов до неї у мокрій білизні та не хотів віддавати дитину. Тоді жінка викликала поліцію та лікарів. Хлопчик розповів їм, що вже тиждень в нього статеві стосунки з дядею, за що він отримує подарунки. Свою жінку і дітей чоловік у цей час проганяв з будинку. Але його дружина до останнього намагалася виправдовувати чоловіка і говорила, що той просто допомагав хлопцю у вбиральні. Коли мати хлопця почула цю розповідь, то не втрималася та почали бити обвинувачуваного. Чоловік навіть у суді не визнав свою провину та заявив, що на нього зводять наклеп. Він зізнався лише, що спав з хлопчиком в одному ліжку.

Проти нього були експертизи – медичний огляд дитини показав, що в нього дійсно були статеві контакти з чоловіком. Висновок психіатра – чоловік має ознаки педофілії, при цьому він розуміє наслідки своїх дій.

За рішенням суду ґвалтівник отримав 14 років в’язниці. До цього терміну зарахували час перебування у СІЗО з серпня 2022 року.

Чоловік народився в Ізмаїлі Одеської області, раніше не був судимим, має інвалідність 3 ступеня.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Недавно отремонтированную трассу в Одесской области уже начали портить

Observan

В Одессе восстанавливают повреждения от вчерашнего урагана (ФОТО)

Observan

В Одесі ховають пам’ятник на Катерининській площі

Observan