Одесские штучки

В Одеській області цього літа не буде ніякого відпочинку на пляжах

Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко прокоментував відкриття пляжів у літній сезон. За його словами, на пляжах зберігається мінна небезпека, що може призвести і призводило до загибелі людей. Саме тому скасовувати заборону на купання у морі та перебування безпосередньо на берегу не будуть.

«Варто пам’ятати, що війна все ще триває, а окупанти наносять ракетні удари по області, вбиваючи мирних мешканців. і велике скупчення людей у будь-якому місці є потенційно дуже небезпечними. Саме тому працюють заходи безпеки у торгівельних центрах, існує комендантська година та інші обмеження. Це також стосується відвідування пляжів та купання. Через недотримання заходів безпеки та ігнорування вимог адміністрацій, люди на пляжах гинуть від ворожих мін, які викидає на берег. Головне наше завдання – це збереження життя і здоров’я мешканців області. Тому спільно з міською радою було прийнято рішення не відкривати пляжі», — сказав Марченко у зверненні.

Однак безпосередньо в Одесі можна перебувати біля моря, не заходячи лише на пісок на пляжах. Тобто, можна гуляти і відпочивати на набережних, на схилах, у приморських кафе тощо.

В деяких місцях узбережжя в Одесі доступ до моря перекрили парканами із сітки.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Политолог Владимир Цыбулько: «В Одессе кипят политические страсти»

Observan

Драка в одесской церкви: полиция начала расследование инцидента

Observan

Протеже знаменитого одесского графа

Observan