Одесские штучки

В Одеській області ліквідували мережу нелегальних казино

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру п’ятьом учасникам злочинної групи за фактом незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

Слідством з’ясовано, що в Одесі діяла група осіб, яка організувала діяльність інтерактивних гральних закладів. Більше ніж рік вони «забезпечували» роботу 18 таких закладів в усіх районах міста під виглядом надання послуг із доступу до всесвітньої мережі Інтернет.

Гравці допускались у приміщення для проведення азартної гри тільки по телефонному дзвінку з дозволу адміністратора. При цьому, касири-адміністратори, відповідно до вказівок керівника злочинної групи, приймали рішення про допуск чи не допуск до закладу того або іншого гравця.

З метою конспірації незаконного бізнесу приміщення гральних закладів були облаштовані камерами відеоспостереження, а для координації своїх дій спільники підтримували зв’язок через спеціально придбані «адміністраторські» мобільні телефони. 

Правоохоронці провели 20 обшуків у підпільних гральних закладах, офісних та складських приміщеннях. Виявлено і вилучено понад 2000 одиниць комп’ютерної та іншої техніки – монітори, системні блоки, сервери, маршрутизатори, відеореєстратори, пристрої для друкування чеків, жорсткі диски, чорнову документацію та готівку.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження організатора злочинної групи та його затримання. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ГУНП в Одеській області. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Приватизация ГП «Морской торговый порт Усть-Дунайск» с человеческим лицом

obserdwo

В Одесі з’явиться вулиця на честь відомого полковника

Observan

Над чем смеются в Одессе: ноу-хау от народного избранника

Observan