Одесские штучки

В Одеській області на покинутій фермі знайшли малолітню дитину

В селі Старі Трояни на Одещині зникла шестирічна дівчинка. Мати, яка виховує дитину одна, понад годину намагалася самостійно розшукати доньку, а знесилившись, побігла до старости по допомогу. Шукали дитину поліцейські, прикордонники та місцеві мешканці.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Пошуки ускладнювались тим, що дитина має розлади здоров’я і не розмовляє. Крім того, недалеко від місця проживання сім’ї розташоване озеро Китай, що становило небезпеку для маленької. І дуже ускладнювало ситуацію наближення ночі.

До пошуків дитини залучили службового собаку. Взявши слід, він привів людей саме до води. На той час правоохоронці переглянули записи з камер спостереження, що були встановлені на вулицях населеного пункту, і підтвердили: дівчинка пішла дорогою, що вела до озера.

Усю ніч групи спецслужб та селяни обстежували дно водойми. Разом з тим, не полишали надії, що дитина пройшла повз неї. Тому одночасно шукали у закинутих будівлях та на пустирях.

Вранці дівчинку помітили на недіючій фермі, яка була розташована трохи далі від водойми. Вона була мокрою. Це говорить про те, що ймовірно дитина заходила у воду і була близька до нещасного випадку. Її загорнули у ковдру та передали медикам. Ті оглянули дівчинку, заспокоїли всіх, що з нею все добре, і передали матері.

Також нещодавно в селі Липецьке Подільського району Одеської області досвідчена собака допомогла розшукати зниклого чотирирічного хлопчика.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Зеленский продлил закон об особом статусе Донбасса

Observan

На одесском пляже сожгут чучело по случаю празднования Масленицы

Observan

Беспредел службы по делам детей остановлен: девочка возвращается домой

Observan