Одесские штучки

В Одеській області перейменують село

Село Роща Теплицької громади Болградського району, що на Одещині, мають намір перейменувати згідно закону про декомунізацію.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».

Всього в населеному пункті зареєстровано 180 мешканців, а фактично проживає біля 113 людей. На збори двічі приходили 19 сельчан. Всі інші не реагують на запрошення старости сільської ради щодо прийняття участі в громадських обговореннях. Третя спроба зібрати людей у вересні поточного року щодо обговорення нової назви теж провалилася.

За словами голови Теплицької громади Івана Леонтьєва, був створений опитувальник та здійснений обхід по подвір’ях. Більшість мешканців села підтримали перейменувати Рощу на Зелений Гай. Була навіть пропозиція повернути населеному пункту стару німецьку назву Новий Париж.

Голова громади зазначив, що в грудні на чергову сесію сільської ради нададуть всі опитувальники мешканців, протокол. А депутати повинні затвердити нову назву села, після чого сессійне рішення буде направлене до Кабінету міністрів України.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

По Одесской области нанесен очередной неудачный ракетный удар

Observan

Одесский горсовет подписал меморандум о борьбе с амброзией

Observan

Зеленский выступил против продажи земли иностранцам

Observan