Одесские штучки

В Одеській області побудували завод

В Одеській області під час війни з’явився новий завод. Будівництво заводу з кондитерської переробки фундука компанії Filbert під Одесою обійшлося у понад 700 тис. євро, понад 400 тис. євро – вкладення в обладнання.

Про це розповідає засновник підприємства Максим Шейко, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

Частку цієї суми – майже 207 тис. євро склали кошти державного гранту за програмою «ЄРобота».

«Ми одні з перших на Одещині подали документи на отримання гранту на максимальну суму 8 млн грн», – розповів Шейко.

Завод будували в умовах війни прискореними темпами – з серпня по грудень, тоді ж Filbert отримав італійське обладнання, а в січні пакувальну лінію українського виробництва.

«Завод будували за всіма нормативами та вимогами для подальшого отримання сертифікатів ISO 22000 та HACCP, а у березні їх отримали, – зазначив власник компанії. – У січні-лютому зробили тестові запуски підприємства за участю налаштувальників з Італії та українських кондитерів».

В лютому-березні завод почав відвантажувати продукцію торговельним мережам.

Компанія FILBERT зареєстрована у 2017 році, а її сади та виробничі потужності знаходяться у Одеській області. Вирощування фундуку відбувається на площі 820 га.

Наразі сади висаджені основними промисловими сортами Tonda Di Giffoni, Romano, Tonda Gentile delle Langhe, Mortarella, Nocchione. Ці сорти відмінно адаптуються під м’який клімат, добре плодоносять, чудово піддаються розколу і високому відсотку бланшування.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Мужчина разбился в парке развлечений под Одессой

Observan

Морские пограничники охраняют границу при помощи бывших браконьерских судов

Observan

Російські військові атакували припортову інфраструктуру Одещини

Observan