Одесские штучки

В Одеській області почастішали випадки нападу собак небезпечних порід

Фото ілюстративне

У Ізмаїльському районі Одеської області почастішали випадки нападу собак небезпечних порід, яких власники відпускають гуляти без поводків і намордників.

Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».

Жертвами людської безвідповідальності стали дві безневинні домашні собаки, які зазнали нападу агресивних небезпечних тварин, за якими не встежили власники.

Так 15 травня, мешканка села Кам’янка Саф’янівської громади повідомила у поліцію про те, що сусідська вівчарка напала на її дворову собаку і буквально «розірвала» дворнягу. Хазяйка постраждалої тварини написала заяву до поліції на власника небезпечної собаки, в якій попросила правоохоронців вжити передбачені законом заходи у відношенні сусіда.

А у березні поточного року у місті Ізмаїл агресивний алабай (вівчарка середньоазіатська, яка визначена небезпечною породою собак в Україні) покусала на вулиці собаку породи чау-чау. Власниця останньої також звернулась до поліції.

Зазначимо, що згідно з українським законодавством про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, хазяїн має обов’язково тримати на повідку і в наморднику під час вигулу собаку, яка може становити небезпеку для життя чи здоров’я оточуючих. Перелік небезпечних порід собак був затверджений постановою Кабміну у 2021 році. За шкоду, спричинену твариною, відповідає її власник, тобто особа, яка її утримує (ч. 4 ст. 12 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»). Хазяїнам-порушникам «світять» штрафи, а в деяких випадках, навить конфіскація агресивної тварини.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На крупной взятке попались депутат и глава поселкового совета Затоки

Observan

Бойові дії 28 квітня

Observan

Тюремный срок грозит одесситу за ограбление

Observan