Одесские штучки

В Одеській області порядок у новорічну ніч забезпечать 3000 поліцейських

Забезпечувати публічну безпеку та охорону громадського порядку на території міста Одеси та області будуть поліцейські, військовослужбовці ВМС та Націгвардії, члени добровольчих формувань територіальних громад, громадських формувань з охорони правопорядку, недержавних охоронних структур та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Піші та автопатрулі контролюватимуть дотримання вимог воєнного стану, зокрема, комендантської години, реалізації алкогольних напоїв, а також продажу та використання піротехнічних засобів. Особливу увагу патрулі приділятимуть безпеці в місцях масового перебування людей – торговельних закладах, ринках, ярмарках тощо, де зазвичай відбувається метушня, якою користуються зловмисники. Також буде посилено контроль за дорожньою обстановкою з метою виявлення і попередження фактів керування транспортними засобами водіями в стані сп’яніння та травмування учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, що в новорічну ніч на території міста Одеси та Одеської області масових та урочистих заходів не заплановано, комендантська година на Одещині не скасовується, а діятиме як зазвичай, з 23 години вечора до 5 години ранку.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские расследуют гибель человека

Observan

В Одессе планируют построить двухуровневую транспортную развязку

Observan

В Одессе подрезали мужчину

Observan