Одесские штучки

В Одеській області посилюється мінна небезпека

Через шторм у Чорному морі посилюється мінна небезпека. В Одеській області є висока вірогідність зриву морських мін з якорів та прибиття до берега, а також їх дрейфування вздовж узбережжя. 

Так, вчора, 27 березня, одну з таких морських мін прибило хвилями до берега, до вона і здетонувала. Все обійшлося без постраждалих.

Звертаємо увагу одеситів та гостей регіону, що небезпека знаходження в пляжній зоні є надто високою. І цілком імовірним є неконтрольований підрив міни, особливо в штормову погоду. 

У разі виявлення морської міни (мін) або предметів, схожих на них, у жодному разі їх не можна чіпати. Необхідно невідкладно повідомляти за номером 102 у поліцію або 101 до ДСНС.

28 березня в Одесі буде хмарно з проясненнями. Вранці і вдень невеликий дощ. Вітер південно-східний, 15-18 м/с, вранці та вдень північно-західний, 19-24 м/с. Температура вранці 6-8°С тепла, вдень 8-10°С.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На крупнейшем в Украине одесском рынке появились свободные вакансии

Observan

В Измаиле пьяный водитель опрокинул авто и снес электроопору

Observan

Паром «Грейфсвальд» доставил из Батуми в Черноморск 118 украинских граждан

Observan