Одесские штучки

В Одеській області ремонтують стратегічно важливі дороги

В Одеській області комунальники ремонтують під’їзні шляхи до контрольно-пропускних пунктів. Адже для покращення транспортного сполучення з союзними країнами, важливо забезпечити належний проїзний стан до КПП, оскільки в умовах війни — це економіко-логістичні «ворота» через які проходять основні обсяги експортних та імпортних товарів.
Про це повідомляється на офіційній сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області у Фейсбуці.

Так, комунальники працюють на під’їзних маршрутах до КПП:
-ліквідовують аварійні деформації дорожнього полотна (аварійну ямковість, колійність, вибоїни);
-оновлюють дорожню розмітку;
-відновлюють та встановлюють дорожні знаки;
-планують узбіччя;
-скошують траву та ліквідовують чагарники ( вручну та механізовано).

Довідково: Також Служба відновлення в Одеській області відповідає за 9 пунктів пропуску через державний кордон з Республікою Молдова, які передані від Державної митної служби, згідно з рішенням Кабміну. Це дозволить більш комплексно планувати й реалізовувати проєкти для поліпшення логістики з союзними країнами та скоротити час доставок та очікування на контрольно-пропускних пунктах, що надзвичайно важливо для воюючої країни.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Україні обрали слово року: воно повʼязано з Одещиною

Observan

Под Одессой серьезно травмировался ребенок

Observan

Одеські спортсмени стали призерами європейського турніру

Observan