Одесские штучки

В Одеській області розширять міжнародну трасу

На міжнародній трасі Одеса-Рені планують облаштувати місця для відстою транспорту. У службі автомобільних шляхів уже готують відповідні проекти.

Про це повідомляє Новини.LIVE, передає VGORODE.

За словами виконувача обов’язків начальника САД в Одеській області Андрія Донченко, одна з проблем цієї траси – це не лише перевантаження, а й відсутність місць для відстою в межах цієї дороги. Тому наразі першочерговим завданням для САД є будівництво нових майданчиків для великовантажного транспорту.

«Служба автомобільних доріг сьогодні займається відведенням землі та проектуванням даних об’єктів. На таких майданчиках водії зможуть почекати свою чергу і дістатися до КПП або в порт», — зазначив Андрій Донченко.

Окрім того, на цій трасі планується реалізувати ще один проект. Йдеться про розширення окремих ділянок дороги «Одеса-Рені». Це вимушений захід, бо дорогу ремонтували та будували з розрахунку експлуатації у мирний час. Втім, життя внесло свої корективи: транспортний потік на ньому збільшився у кілька разів.

«У планах розширення найінтенсивніших ділянок руху: це «КПП Одеса (в’їзд до Одеси) — Маяки», «Ізмаїл-Рені», «Кірнички-Ізмаїл», — розповів Андрій Донченко.

Ремонт цих ділянок у САД планується презентувати як проекти Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України. Можливо, до їхньої реалізації вдасться залучити європейських партнерів. 

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Браконьеры охотились у берегов Одессы

Observan

Одесситка по-крупному обворовала своего босса

Observan

Порт Черноморск принял крупный автопаром из Египта

Observan