Одесские штучки

В Одеській області шахраї ошукали підприємицю

На Одещині двоє шахраїв заволоділи грошима підприємиці. У першому випадку зловмисники «прискорювали» оформлення українського громадянства для її чоловіка-іноземця, а в другому – «допомагали» зі створенням навчальної інтернет-платформи. Як тільки гроші потрапили до рук зловмисників, вони одразу припинили зв’язок з ошуканою жінкою.

 Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

За оформлення українського громадянства зловмисники отримали від жінки 44 тисячі доларів, а згодом, посилаючись на труднощі в оформленні, ще 14 тисяч доларів.

В подальшому, за 300 тисяч доларів вони пообіцяли потерпілій допомогу своїх знайомих — спеціалістів в сфері ІТ, у створенні навчальної онлайн-платформи. Однак, через брак всієї суми для розрахунку, «друзі» запропонували жінці заробити, вклавши наявні 75 тисяч доларів у крипто-біржу. Передавши кошти, одеситка отримала на свій рахунок крипто-монети, які не мають вартості на ринку крипто-валют.

Заволодівши грошовими коштами фігуранти перестали виходити на зв’язок, а кошти в загальному розмірі 133 тисячі американських доларів поділили між собою та витратили на власні потреби.

Втративши надію, що поверне гроші самостійно, одеситка звернулася по допомогу до правоохоронців.

В ході обшуків поліцейські вилучили у фігурантів мобільні телефони та комп’ютерну техніку з доказами їх протиправної діяльності.

Тепер зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На Одещині чоловіки обікрали підсобне приміщення

Observan

В Одесской жители без коммунальщиков обновляют разметку на дорогах

Observan

В Одессе будут отключать воду в районе 2-й станции Фонтана

Observan