Одесские штучки

В Одеській області викрили молодого шахрая

19-річний одесит заманював у свої тенета громадян розміщеною у соціальних мережах рекламою про додатковий заробіток. За заманливою пропозицією зловмисника, громадяни мали інвестувати йому на банківську картку всього 400 гривень, а в подальшому отримати 2000 гривень.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

На таку пропозицію пристали дві одеситки. Обидві жінки зв’язалися з молодиком за посиланням на його месенджер і перерахували загалом 800 гривень.

Знявши гроші, молодик повідомив громадянкам про успішний «вклад» коштів та пояснив, що отримати прибуток вони зможуть лише після оплати комісійного збору за банківський переказ у сумі 1109 гривень. Дізнавшись про необхідність переведення додаткових грошей на картковий рахунок чоловіка, одна жінка виконала і цю умову, а друга, запідозривши неладне, відмовилася. Зловмисник же отримав те, що хотів, і заблокував обох потерпілих.

Слідчі повідомили молодику про підозру у шахрайстві. За скоєне юнакові загрожує штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить від 51000 до 68000 гривень, або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Министр: уровень покрытия Украины интернетом достигает 70%

Observan

Одесских пляжников спасли от змеи

Observan

В Одессе стало известно, что американцы забывают в автомобилях

Observan