Одесские штучки

В Одеській області водії вантажівок зможуть забронювати місце в черзі для перетину державного кордону

На пунктах пропуску з Румунією, Молдовою, Польщею, Словаччиною та Угорщиною запрацювала система «єЧерга». Проєкт впроваджуватиметься поетапно. Цього тижня вже запрацювала реєстрація до «єЧерги» для вантажного автотранспорту на 16 пунктах пропуску через державний кордон.

Про це повідомляє пресслужба Південного регіонального управління ДПС України.

Відмічається, що для автобусів запис буде доступний попередньо з липня, а для легкових автомобілів – з серпня цього року.

Послуга запису до електронної черги для перетину кордону водіями вантажівок доступна на сайті echerha.gov.ua або в мобільному застосунку «єЧерга».

Наразі послугою можуть скористатися водії вантажівок, які планують перетинати кордон в наступних пунктах пропуску: «Могилів-Подільський – Отач», «Старокозаче – Тудора», «Виноградівка – Вулкенєшть», «Орлівка – Ісакча», «Рені – Джюрджюлешть», «Ягодин – Дорогуськ», «Дякове – Халмеу», «Мамалига – Крива», «Рава-Руська – Хребенне», «Краківець – Корчова», «Шегині – Медика», «Устилуг – Зосин», «Нижанковичі – Мальховіце» (місце перетину кордону), «Ужгород – Вишнє-Нємецьке», «Тиса (Чоп) – Захонь», «Порубне – Сірет».
Зареєструвавшись у відповідному застосунку, водій транспортного засобу отримуватиме інформацію про власний статус у черзі, її просування та час прибуття в пункт пропуску.
Час запуску прогнозується від проєктної пропускної здатності кожного пункту пропуску та швидкості оформлення транспортних засобів на суміжній стороні.
Інструкції для реєстрації доступні трьома мовами за посиланнями:
— українською (https://griml.com/wUJOh,
— англійською (https://griml.com/F4NRX)
— польськими мовами (https://griml.com/Dxn0I).
Незабаром можна буде скористатись інструкціями угорською, румунською, турецькою та словацькою мовами.
Відеоінструкцію «Як стати в чергу?» можна знайти за посиланням https://echerha.gov.ua/about.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Зеленский намерен легализовать азартные игры в Украине

Observan

Мошенники разводят одесситов во всемирной паутине

Observan

На Одещині виявили уламок крилатої ракети

Observan