Одесские штучки

В Одеській області здадуть в оренду великий ставок

В Ізмаїльському районі Одеської області через аукціон за допомогою електронного майданчика «E-Tender» продадуть право оренди на земельну ділянку в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом (греблею) загальною площею 31,187 га. Мова йде про штучну водойму, що розташована за межами села Кирнички. Стартова ціна лоту складає 75 тис. 48,8 грн.

Про це повідомляє  інформаційна агенція «Юг.Today».

Згідно даних паспорту Кирничанського ставка №2, штучна водойма розташована на річці Єніка, що належить до басейну озера Катлабуг. На час складання паспорту тут не здійснювалося спеціальне водокористування. Загальна довжина водного об’єкта складає 1 тис. 678 метрів, середня ширина – 185,9 метри, середня глибина – 2,44 метри.

У проєкті договору зазначається, що нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 938 тис. 109,95 грн. Річна оренда плата за використання водойми обчислена на рівні 10 тис. 25,84 грн, але може переглядатися.

Майбутній орендар зобов’язаний передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство тощо). При визначенні таких місць перевага надається традиційно розташованим місцям масового відпочинку.

Проведення аукціону заплановане на 13 червня поточного року.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе произошло ДТП с участием общественного транспорта

Observan

Підприємці найбільшого в Україні одеського ринку мають змогу оплачувати різноманітні послуги онлайн

Observan

В Одессе начали ремонт плитки возле памятника Вере Холодной, отбитой вандалами

Observan