Одесские штучки

В Одеській області з’явився цікавий музей

У Білгороді-Дністровському Одеської області відкрили філіал музею поліції Одещини.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Збирали експонати минулого та сьогодення правоохоронних органів регіону ветерани МВС, поліцейські, прикордонники, військові, рятувальники та нацгвардійці.

У новоствореному музеї представлені експонати, що демонструють історію розвитку міліції з моменту її заснування та переходу до сучасної поліції. У ньому зібрано багато зразків форменого одягу різних часів, спеціальної техніки і транспорту, зброї, набоїв, уламків ракет, нагород та відзнак правоохоронців, фотокарток із їхніми робочими буднями.

Чимало зібрано в музеї експонатів, пов’язаних із протистоянням українських воїнів збройній агресії російської федерації, – «трофеїв», фотоматеріалів про роботу поліцейських на місцях влучання ракет, допомогу постраждалим жителям району та евакуйованим з тимчасово окупованих територій громадянам. Одне із почесних місць у музеї займає прапор України із підписами наших бійців, які несуть службу у зоні активних бойових дій.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Труханов: мы не допустим самовольный захват Дома Руссова

Observan

Одесситы для передвижения выбирают трамваи

Observan

На Объездной дороге водитель Honda влетел в отбойник и погиб

Observan