Одесские штучки

В Одеській області змінилося керівництво патрульної поліції

Сьогодні перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький представив нового керівника управління патрульної поліції в Одеській області. Ним став капітан поліції Руслан Рубан..

Рубан раніше працював на посаді заступника начальника управління – начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Колишній очільник патрульної поліції Одеської області Дмитро Хмарук фактично звільнився сам або був звільнений ще наприкінці минулого тижня. 

Щодо нього нещодавно йшлося на одній з сесій Одеської обласної ради — депутати схвалили звернення, в якому просили керівництво МВС звільнити Хмарука через некомпетентність та через ",.. відсутність професійно-моральної поведінки працівників патрульної поліції під час спілкування з водіями, перевищення ними повноважень та порушення законодавства під час перевірки документів".
 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе обворовали салон красоты

Observan

Одесситы бесплатно могут получить крафтовые визитки

Observan

В Черноморске суд дал 7 лет тюрьмы бездомному убийце

Observan