Одесские штучки

В Одеську область прилетіли екзотичні птахи

До селища Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області прилетіли рожеві фламінго. 

Про це повідомляє «Бессарабія INFORM».

Рідкісних птахів помітили на території Будацького лиману.

Варто зазначити, що рожеві фламінго також є частими гостями Національного природного парку «Тузлівські лимани».

Як відмічає еколог Іван Русєв, нещодавно на території парку помітили 35 яскравих рожеві фламінго. Птахи полетіли  від нацпарку вздовж узбережжя в напрям дельти Дунаю.

Фото: Іван Русєв

Вчений пояснює, що рожеве «напилення» на пташці утворюється завдяки каротину, який потрапляє до них в організм при поглинанні водоростей, рачків та інших мешканців водного світу, в яких багато каротину. Що цікаво, що у фламінго на відміну від інших птахів, рухливим дзьобом є верхня частина, а не нижня.

«Фламінго – зграєві птахи. Вони ніколи не живуть поодинці, воліючи до великих зграй своїх побратимів. І, між іншим, так набагато простіше і безпечніше. Адже у світі природи вони не одні і хто-небудь обов’язково захоче поласувати їх м’ясом. У сімейному укладі життя фламінго панує рівноправність. Тут і тато, і мама беруть участь у процесі виношування, а потім і вихованні малюків», – розповідає про рідкісних птахів еколог Іван Русєв.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситу грозит тюремный срок за неудачную шутку

Observan

В Одесской области незаконно распространяли популярные программы вещания

Observan

Одесские полицейские разыскивают пропавшего мужчину

Observan