Одесские штучки

В одному з міст Одеської області встановлять систему оповіщення майже за півмільйона

Найближчим часом у Болградській територіальній громаді Одеської області встановлять нову систему оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій. Планують витрати чуть менше півмільйона гривень.

Згідно з даними електронній системі закупівель «Prozorro», договір про закупівлю укладений 23 вересня з місцевим підприємцем.

Система оповіщення, яка складається з двох блоків оповіщення БО-FM-05, восьми акустичних систем ОЗОНС-АС-60-2, універсального модемного пристрою ПМУ-01, іншого обладнання та програмного забезпечення, обійдеться міському бюджету в 339 тис. грн. Ще 95 тис. грн коштує монтаж та пусконалагоджувальні роботи.

Слід зазначити, що від початку широкомасштабного вторгнення росії в Болграді працювала стара система оповіщення, але вже деякий час вона не функціонує.

За словами Болградського міського голови, спочатку систему оповіщення встановлять на адміністративній будівля в центрі міста. Надалі планується встановити пристрої оповіщення в інших частинах міста, а також в усіх населених пунктах громади.

Джерело: Интернет-газета «Топор» 

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Евровидение-2020 отменят из-за COVID-19

Observan

На одесских Черемушках обчистили гараж

Observan

В Одессе задержали крупную партию поддельных смарт-часов из Китая

Observan