Одесские штучки

В портах Одеси, Чорноморська та Ізмаїла зростає обсяг залізничних відвантажень

У портах Одеса та Чорноморськ зростає вивантаження вагонів з агропродукцією. Це стало темою наради представників Укрзалізниці та зернового ринку 25 травня.

Як розповів заступник директора департаменту комерційної роботи Укрзалізниці Валерій Ткачов, цього тижня спостерігається зростання кількості вагонів, що рухаються у напрямку портів Великої Одеси. Якщо на початку тижня таких було 900 одиниць, то зараз — 1512.

Зростає і обсяг вивантаження. «Середній показник був приблизно 92 вагони. Позавчора (23 травня) вивантажували 99 вагонів. А вчора (24 травня) — 186 вагонів. Тобто майже вдвічі зросло вивантаження зерна у портах Великої Одеси», — наголосив посадовець.

Він також висловив сподівання, що ця тенденція збережеться. «І порти вийдуть на ті показники, які мали (майже 900 вагонів на добу вивантажували). Але це неможливо, поки не запрацює порт Південний, який здійснював найбільший обсяг перевантажувальної роботи зернових вантажів. Тож чекаємо на рішення по порту Південний», — уточнив Валерій Ткачов.

Представник УЗ розповів і про ситуацію у порту Ізмаїл. На початку тижня у напрямку цього порту рухалися 2428 вагонів із зерновими, а зараз — 2215. При цьому якщо 23 травня вивантажили лише 60 вагонів через дощ, то 24 травня — уже 106 вагонів. Тож наразі черга становить 21 добу.

Очільник дирекції по роботі з припортовими станціями регіональної філії «Одеська залізниця» (ДН-5) Володимир Котєлін розповів про відновлення роботи «зернового коридору». За період з 19 травня по сьогодні 14 суден пройшли комісію. Із них вісім — для порту Одеса, шість — для Чорноморська. Сьогодні у зоні інспекції перебувають шість суден (два — для Одеського порту, чотири — для Чорноморська). Також 12 зареєстровані до огляду сьогодні, а ще 36 перебувають в очікуванні реєстрації для проходження інспекції.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситам не нравятся блюда в школьных столовых

Observan

В Одеській області дістали зі ставка потопельника

Observan

На Одессу надвигается похолодание и дожди

Observan