Одесские штучки

В Южному на Одещині обрали шість варіантів нової назви міста

Всього містяни запропонували 168 варіантів. У переліку немає назви Південне — такий варіант не унікальний та саме слово не є іменником.

Про це заявила заступниця міського голови, керівниця управління освіти Южненської міської ради Олена Баранецька під час засідання робочої групи щодо перейменування міста, передає Українська Служба Інформації.

У Южному тривають дискусії з приводу перейменування міста. Всього містяни надали 168 пропозицій, з яких шість назв відповідає всім критеріям і набрали максимальну кількість балів — це: Аджалик, Аненталь, Порт-Аненталь, Оріяна, Порторіано і Порт-Оріяна.

Деякі члени робочої групи наголосили на тому, чому в переліку немає назви Південне, адже саме ця назва є перекладом назви «Южне». Заступниця міського голови, керівниця управління освіти Олена Баранецька відповіла, що через критерії воно не пройшло у відбір: не унікальне та не іменник.

Але дискусії на цьому не завершились, тому під час засідання вирішили написати листа до національної комісії, аби спеціалісти надали офіційне обґрунтування щодо запропонованих варіантів.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

«Укрзализныця» намерена в ближайшие пять лет закупить 10 новых скоростных поездов

Observan

У Зеленского опровергли отставку Богдана

Observan

На заметку одесситам: о домашней тирании и новых методах борьбы с насилием в семье

Observan