Одесские штучки

В заповіднику на Одещині вирубали близько півтори тисячі дерев

На території Національного парку «Куяльницький» на Одещині незаконно вирубали близько півтори тисячі дерев, переважно це були великі багаторічні дуби. За прогнозами екологів, вирубка може призвести до зменшення біорізномаїття, а також матиме негативний вплив на стан річки Великий Куяльник. Наразі ДБР оголосило підозру директору філії Ананьївського лісгоспу, встановлюються інші причетні до знищення лісу. 

Про це повідомляє Суспільне Новини.

Територія лісу — 138 тисяч гектарів. За словами біолога Владислава Балінського, унікальність лісу у тому, що він висаджений штучно і більше таких дубів на Одещині немає. Він додав, що знищення дерев призведе до зменшення різноманіття тварин, а також вплине на стан річки Великий Куяльник:

«Це дуже старі дуби, їм понад 150 років, тобто це перші дерева, які тут були висаджені. … Дерева, вони, по-перше, дуже важливу роль відіграють, щоб стримувати від ерозії саме схили на березі річки, стримувати кореневищами саме пойму цієї річки. І по-друге, у таких місцях багато джерел є, які виходять на поверхню і вони живлять цю річку».

Досудове розслідування щодо вирубки дерев на території парку розпочали взимку. Далі представники ДБР провели слідчі дії. Наразі оголосили підозру директору філії Ананьївського лісгоспу за статтею 365 Кримінального кодексу України: перевищення влади або службових повноважень. Протягом розслідування також планують вручити підозри іншим причетним.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесі спалахнув двоповерховий житловий будинок

Observan

Список домов Одессы, в которых не будет электроэнергии 31 октября

Observan

Одесские пожарные спасли малолетнего ребенка

Observan