Одесские штучки

Вчитель з Одещини перемогла у Всеукраїнському конкурсі

Учитель інформатики опорного закладу освіти «Болградський ліцей» Болградської міської ради Одеської області Ольга Пашкевич стала найкращим вчителем інформатики України.

Ольга Пашкевич перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2022» в номінації «Інформатика», успішно подолав всі випробовування, як свідчить з інформації, розміщеної на сайті Міністерства освіти і науки України.

За результатами рейтингу учасників відбіркового етапу другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», який складався з таких випробувань, як: «Тестування», «Практична робота» та «Майстер-клас», Ольга Пашкевич потрапила в число дванадцяти фіналістів.

На наступному етапі, яким був «Методичний практикум», представниця Одещини набрала найбільшу кількість балів серед його учасників –  37,51.

Підтвердити свою першість Ольга Пашкевич зуміла і в ході завершального випробовування «Урок», коли серед вісьмох учасників супер-фіналу стала кращою з сумою балів  40,67.

Відзначимо, що Ольга Пашкевич працює вчителем вже дванадцять років, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель».

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Директора сгоревшего одесского колледжа хотят поместить под круглосуточный домашний арест

Observan

В Одесі створять безкоштовні Wi-Fi-зони

Observan

Украинские теннисистки узнали соперниц на Ролан Гарросе

Observan