Одесские штучки

Великобританія закуповує для України далекобійні ракети

Британське оборонне відомство запросило у постачальників озброєнь інформацію про далекобійні ракети. Відповідно до умов тендера вони повинні мати дальність польоту від 100 до 300 км.

Ракети будуть оплачені Fund for Ukraine. Цей фонд був заснований Великою Британією спільно з Норвегією, Ісландією, Литвою, Данією та Швецією спеціально для закупівлі озброєнь для ЗСУ.

З тендерної документації випливає, що ракети повинні мати корисне навантаження в 20-490 кг, захист від ППО і РЕБ. На думку експертів, запит на надання інформації про далекобійні ракети було розміщено МО Великої Британії не просто так. Оборонне відомство хоче простимулювати інших союзників України поставити ЗСУ далекобійну ракетну зброю. Умовам тендера, зокрема, відповідає турецька ракетна система MBRL виробництва Roketsan. Вона використовує для ведення вогню широку номенклатуру ракет, зокрема балістичні KHAN з дальністю польоту 300 км. Крім цього, умовам тендера відповідає американська тактична ракета ATACMS.

Крім ракет, МО Великої Британії має намір закупити через фонд протимінні трали і ковзанки для танків Leopard і Т-72, а також саперні танки, самохідні броньовані мостоукладальники і трали для транспортування важкої бронетехніки.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полисмены вернули домой пропавшую девочку

Observan

Сотрудники Одесского ботсада показали экзотическое растение

Observan

В Одессе нехватка коммунальщиков — более 800 вакансий открыты

Observan