Одесские штучки

Відому одеську скульптуру покажуть на виставці у Німеччині

Скульптура «Мильна дівчина» стала однією з візитних карток Одеського художнього музею. Але наразі витвір представлять на виставці в музеї сучасного мистецтва в Дрездені. Авторка твору Марія Куликовська — родом з Криму, через окупацію рф вона 9 років не була вдома.

Розповів про тимчасовий переїзд твору українській підприємець Федір Сердюк, передає Українська Служба Інформації.

Цей витвір Марія Куликовська створила у рамках проекту «Моя шкіра-моє діло». Скульптура повторяє точні параметри самої авторки. Вона про свободу жіночого тіла та невипадково зроблена з мила, натякаючи про зміни шкіри. За той час, що работа перебувала в Одеському художньому музею, вона стала одним із символів.

«Мильна дівчина української скульпторки Марії Куліковської, яка минулого року потрапила в топ-20 художніх творів за версією The New York Times тепер частина виставки в Albertinum, музеї сучасного мистецтва у Дрездені, яку організовує Український інститут.
З початком війни і евакуацією колекцій багато чого змінилось. Це — нове життя. І класні твори українських митців може побачити міжнародна аудиторія»,– розповів Федір Сердюк.

Народилася Марія в 1988 році у місті Керч. Але після окупації Криму росією вона покинула півострів і вже 9 років не може побачити рідне місто. Це відобразилося і на ії творчісті. Так щоб звернути увагу світового суспільства до незаконної анексії Марія декілька разів проводила перформанси.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одеській області чоловік заліз до чужого будинку й підпалив його

Observan

Бывший глава РГА в Одесской области стал советником президента

Observan

На Одещині чоловік самовільно зайняв земельну ділянку і звів будинок

Observan