Одесские штучки

Вже третя держава надає Україні ЗРК Patriot

Нідерланди надішлють Україні систему ППО Patriot. Про такі плани розповів прем'єр-міністр Нідерландів Марка Рютте під час зустрічі з президентом США Джо Байденом.

Хоча остаточне рішення про це ще не прийняте, але якщо мова про  Patriot йде на такому високому рівні, то сумніватися в наданні Україні вже третьої за рахунком батареї цих ЗРК не слід.

Тим часом стало відомо, що група українських військових чисельністю до 100 чоловік вже прибула до США на навчання по застосуванню Patriot.

Як розповів міністр оборони України Олексій Резніков, процесс навчання займе всього 10 тижнів замість звичайних для американських військових 10 місяців.

Тому слід чекати, що реально комплекси Patriot стануть на озброєння ЗСУ у квітні 2023 року — як раз після 10 тижнів (2,5 місяців) навчання. За цей час до України доставлять дві обіцяні батареї від США та Німеччини, загалом це буде 12-16 пускових установок. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Николаеве частная «Скорая помощь» сбила девочку на пешеходном переходе и скрылась

Observan

В Одессе обнаружили тело неизвестного мужчины

Observan

Стало известно когда студенты сгоревшего Одесского колледжа экономики вернутся на учебу

Observan