Одесские штучки

Вже три ракетні кораблі загрожують обстрілами Одесі (ВІДЕО)

20 вересня оперативне з'єднання флоту росії у Чорному морі складається з 11 бойових одиниць за даними оперативного командування "Південь". Серед них — три надводні ракетні кораблі з загальним залпом до 24 ракет "Калібр" та 3 великі десантні кораблі. 

Після штормової погоди останніх днів росіяни знову поступово вивели у море на посилення свого угрупування до фрегату "Адмирал Макаров" ще два корвети типу 21631 "Буян-М". Це збільшує загрозу ракетних обстрілів з моря по Одесі та іншим містам України.

Найсвіжіші космічні знімки Севастополя зараз доступні за 18 вересня. Ми бачимо, що росіяни припинили постійне патрулювання зовнішнього рейду корветами типу 22160 — як через пошкодження корвету "Павел Державин", так і через штормову погоду.

На звичному місці на причалах бухти Голландія ошвартовані кормою новий фрегат "Адмирал Эссен", два старі фрегати, а також не менше двох корветів різних типів.

У Південній бухті підводних човнів біля причалів не помічено, але стоять десантні кораблі.

У Новоросійську за космічним знімком від 17 вересня все без змін — біля причалів є десантні кораблі та патрульний корвет "Сергей Котов".

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Где в Одессе 25 февраля будут отключать электричеств

Observan

Еврокомиссия назвала теплой встречу Юнкера и Зеленского

Observan

Адреса и график работы муниципальных аптек Одессы

Observan