Одесские штучки

ВМС України отримають два мінних тральщики від Нідерландів

Як повідомила прес-служба ВМС ЗСУ, передачу кораблів анонсувала міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен на зустрічі з міністром оборони України Олексієм Резніковим 14 березня.

Основним призначенням цих кораблів є виявлення, класифікація та знищення морських мін. Також вони можуть використовуватися для захисту торговельних шляхів і узбережжя.

"Слід зазначити, що кораблі цього класу знаходяться на озброєнні у 7 країнах світу та активно застосовуються у складі постійно діючих корабельних протимінних груп НАТО. Станом на сьогодні побудовано 46 таких кораблів”, — наголосили в ВМС ЗСУ.

Кораблі, які планується направити до України пройшли глибоку модернізацію у першому десятиріччі 2000-х років для оновлення своїх спроможностей, мають відмінний стан та виконують сьогодні завдання за призначенням.

Крім того Нідерландська сторона висловила готовність забезпечити також і підготовку екіпажів, адже питання протимінних дій у Чорному морі актуальне не лише сьогодні, а й у післявоєнний час.

Раніше в Нідерландів було 15 мінних тральщиків класу Alkmaar, більшість із яких було продано, а решта має бути замінена у 2025 році.

Ці кораблі з композитники корпусами будувалися у 1980-х рр. одночасно для флотів Франції, Нідерландів та Бельгії. Ось їх основні харак еристики.

Повна водотоннажність: 605 тонн
Довжина: 51,5 м
Ширина: 8,96 м
Осадка: 3,6 м
ГУУ: дизель Werkspoor RUB 215 V12 потужністю 1370 кВт
Швидкість: 15 вузлів
Дальність плавання: 3 000 миль на швидкості 12 вузлів
Екіпаж: 36 осіб, в т.ч. 4 офіцери
Озброєння: 3 х 12,7 мм кулемети
Комплекс протимінного озброєння

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

ЕБРР и ЕС выделят €120 млн малому и среднему бизнесу в Украине

Observan

Одесситы могут помочь правоохранителям в поимке преступников

Observan

В Одесі під час тревоги було чутно сильний вибух

Observan