Одесские штучки

Внаслідок російського удару в Одеській області постраждали 7 людей

Оперативне командування "ПІвдень" ЗСУ, Одеська ОВА та органи прокуратури вже оприлюднили основну інформацію про наслідки російського повітряного удару "шахедами", внаслідок якого була уражена інфраструктура в портах Рені та Ізмаїл та поруч з ними.

При цьому було збито 32 ударних безпілотники-камікадзе, однак було і кілька прильотів. Всього росіяни запустили по Одеській та Сумській областям 44 дрони.

За словами голови Одеської ОВА Олега Кіпера, внаслідок нальотів російських ударних дронів на Ізмаїльський район постраждало 7 цивільних осіб. Шестеро постраждалих у Рені та один в Ізмаїлі. Двоє чоловіків з Рені у тяжкому стані, в палаті інтенсивної терапії. Сьогодні їх транспортують в Одесу.

Значна частина завданих збитків прийшлася, скоріш за все, на стоянку вантажних автомобілів, серед яких були автоцистерни з паливом, у Рені. Прокуратура та поліція вже ведуть слідчі дії з розслідування здійснених росіянами військових злочинів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Як починався Євромайдан в Одесі (ВІДЕО)

Observan

В Одессе временно изменено движение трамвайного маршрута

Observan

«Черноморец» подписал договор с четырьмя футболистами из «Динамо»

Observan