Одесские штучки

Втрати росіян на фронті досягли 127,5 тисяч

Як повідомив Генштаб ЗСУ вранці 31 січня, загальний обсяг безповоротних військових втрат росіян на фронті вже дорівнює 127,5 тисяч особин. За останню добу росіяни втратили 850 особин з підрозділів російської армії, "росгвардії" та інших силових структур, підпорядкованих міністерству нападу та МВС рф, а також укомплектованих засудженими злочинцями підрозділів приватних військових компаній.

Танків росіяни втратили 3201, за останню добу не було знищено жодного. Втрати в авіації — 293 літака та 284 вертольоти, також без знищених за останню добу.

У відео показані всі військові втрати росії протягом січня 2023 року на основі щоденних інформаційних зведень Генштабу ЗСУ у вигляді інфографіки. Ми бачимо, що за січень росіяни втратили загалом майже 21 тисячу особин — від 106,7 тисяч 1 січня до сьогоднішнього показника у 127,5 тисяч. Тактика піхотних штурмів без великої підтримки артилерією та бронетехнікою, яку застосовують росіяни, призводить фактично до того, що кожного дня повністю знищується загалом до батальону особового складу.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Предприимчивый одессит обокрал дорожно-строительную компанию

Observan

Блекаут: росіяни уразили два енергетичних об’єкти в Одеській області (ВІДЕО)

Observan

Коммунальное предприятие в городе под Одессой снова получит бюджетные деньги

Observan