Одесские штучки

Втрати російських загарбників перевищили сто тисяч чоловік загиблими (ВІДЕО)

У своєму ранковому інформаційному зведенні Генштаб ЗСУ 22 грудня показав цифру неповоротних втрат російських агресорів — сьогодні загиблих російських загарбників вже 100 400 чоловік.

Як відбувалася динаміка російських втрат у особовому складі та техніці — у нашому відеосюжеті, змонтованому на основі щоденної інфографіки Генштабу ЗСУ, яка в такому вигляді публікується з 16 березня.

Видно, що перші 10 тисяч загиблими росія втратила вже 5 березня — на 11-й день війни. Згодом динаміка людських втрат виглядала наступним чином:
20 000 — 15 квітня,
30 000 — 28 травня, 
40 000 — 27 липня,
50 000 — 6 вересня,
60 000 — 2 жовтня,
70 000 — 29 жовтня,
80 000 — 12 листопада,
90 000 — 2 грудня,
100 000 — 22 грудня, 

Таким чином, у перший місяць війни під час масштабного першого наступу росіян по всім напрямкам, росіяни зазнали перших і дуже великих втрат. Згодом протягом першої половини квітня під час оперативної паузи темп російських втрат знизився. Та під час першого великого наступу росіян на Донбасі, коли вони кілька тижнів штурмували Северодонецьк та Лисичанськ, темп їх людських втрат суттєво зріс. Потім з кінця травня і аж до початку серпня масштабних боїв не велося — і за два місяці росіяни втратили ще трохи більш 10 тисяч чоловік.

Починаючи з останніх днів серпня після початку серіїї українських контрнаступів у Харківській і згодом Луганській областіх протягом вересня та у Херсонській області у жовтні та на початку листопада одночасно з великим піхотним наступом росіян на Бахмут, кількість російських втрат різко зросла. Якщо з 24 лютого по 6 вересня вони втратили 50 тисяч чоловік, то з 6 вересня вони втратили ще 50 тисяч. В середньому, кожні три тижні росіяни втрачають по 10 тисяч чоловік.

До цього слід додати ще втрати пораненими, які, за статистикою, в 3-5 разів більше втрат загиблими — тобто від 300 до 500 тисяч чоловік чи навіть більше. Це доводить загальну кількість російських втрат до 400-600 тисяч чоловік загиблими та пораненими разом.

Враховуючи загальну чисельність російських кадрових частин сухопутних військ, морської піхоти та повітряно-десантних сил, що були у наявності в сладі збройних сил росії на початок 2022 року приблизно 380-400 тисяч чоловік, можна вважати, що ці кадрові, найкраще підготовлені та найбоєздатніші російські частини зараз повністю або майже повністю знищені. Хоча в склад вказаних Генштабом ЗСУ російських втрат також входять і військові з інших формувань — наприклад, "росгвардії", яка підпорядкована міністерству внутрішніх справ рф та чечні ("кадирівці"), формувань так званих "лднр", та приватних військових компаній (наприклад "вагнер").

Оголошена на росії мобілізація та зростання на 135 тисяч чоловік кадрового складу армії не вирішують наявну у росіян проблему з комплектацією армії, яка має катастрофічні втрати.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Завтра в Одессе и пригороде отключат воду: адреса

Observan

«Варда Плюс» предоставит правозащитникам информацию о давлении на суд, которое угрожает реализации крупного инвестиционного проекта в Одессе

Observan

В Одесской области рецидивист изнасиловал 18-летнюю беременную девушку

Observan