Одесские штучки

У Чорному морі росіяни тримають всього одну субмарину з ракетами (ВІДЕО)

Станом на 18 листопада у Чорному морі у росіян під час шторму патрулюють всьго 7 кораблів та катерів. Серед них один підводний човен з 4 "Калібрами". Вони знаходяться між Кримом та Новоросійськом.

Таким чином, ризик ракетних обстрілів з моря для Одеси та інших міст України є мінімальним.

Інші ракетні кораблі та підводні човни росіян перебувають у базах — вони або небоєздатні через пошкодження, або не можуть діяти у штормову погоду, або просто перебувають у ремонті.

У відеосюжеті — аналіз загальної оперативної ситуації за 18 листопада: подій в Одесі, на морі та на фронтах.

Також аналізуємо 5 можливих сценаріїв дій російського чорноморського флоту. Всі вони ведуть до неминучої ліквідації чф рф як організованої бойової сили. 

Обидва фрегати проекту 11356, "Адмирал Макаров" та "Адмирал Эссен" стоять у ремонті після отриманих пошкоджень — і це були у них єдині кораблі, що мали адекватну відносно систему ППО та могли діяти будь-якої погоди. З того, що залишилося — ударні можливості мають лише три маленькі корвети типу 21631 "Буян-М", на яких немає ППО і які навіть у легкий шторм стають небоєздатними та повертаються у бази. Є  ще підводні човни, але з 4 субмарин на Чорному морі, здатних нести ракети — дві в ремонті в Севастополі, інші вимушено базуються у Новоросійську. Тому зараз цей флот вимушено скоротив свою активність і майже припинив ракетні обстріли. 

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе произошла тройная авария

Observan

Большегрузному транспорту в Одессе запретят проезд по улице Хуторской

Observan

Одесситы лишились невероятно красивого городского курорта

Observan