Одесские штучки

У Хаджибейському районі Одеси зносять незаконний самобуд

Комунальникі служби Одеси проводять демонтаж незаконно побудованого малоквартирного будинку на вулиці Магистральній.

Про це повідомляє голова одеського ДАБК Олександр Авдєєв, передає Українська Служба Інформації.

Незаконний нахалбуд на Магістральній, 96 інспектори державного архітектурно-будівельного контролю виявили під час перевірки Хаджибейського району. Жодних дозволів на будівельні роботи власник не отримував. Комісійне обстеження з участю представників районної адміністрації та фахівців профільних департаментів – з благоустрою міст, земельних ресурсів та інших, показало, що земельна ділянка рішеннями Одеської міськради у власність чи користування не передавалась.

Крім того, в Реєстрі будівельної діяльності не знайдено інформації щодо видачі або реєстрації дозвільних документів на проведення будівельних робіт за адресою. На будівництво малоквартирки не видавались й будівельний паспорт або містобудівні умови та обмеження.

«Дозвіл на порушення благоустрою за даною адресою не видавався. За результатами проведеного комісійного обстеження складено відповідний акт від 23.08.2023», – зазначив Авдєєв.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские разыскивают пропавшую девушку

Observan

Крос-культура: Напад помідорів-убивць

Observan

В Одеській області сталася пожежа

Observan